FORGOT YOUR DETAILS?

KDO JSME A ČÍM PŘISPÍVÁME KE SLUŽBÁM NA BÍLÉ

Naše celoroční aktivity a úsilí nabídnout malým i velkým návštěvníkům špičkový servis pro jejich radost, relax a aktivní odpočinek probíhají již 19 sezón. Na začátku byla lyžařská škola s malým zábavním parkem pro naše nejmenší. V průběhu let jsme vybudovali největší dětský zábavní letní a zimní park, lanové centrum a největší lyžařskou školu na Moravě. V současné době pro vás rekonstruujeme kavárnu s pekárnou a minimarketem DOMOVJANKU. Provozujeme překrásně zrekonstruovanou historickou Faru s osmi útulnými horskými apartmány a hned vedle ní jsme vystavěli nový apartmánový dům STODOLA na Bílé.

ZIMNÍ AKTIVITY

Jsme jedna z největších lyžařských / snowboardových škol v České Republice a největší škola na Moravě. Naše lyžařská škola působí na Bílé v Beskydech již více než 10 let. Zaměřujeme se na výuku dětí od 3 let. Nabízíme ale také výuku pro pokročilé lyžaře či snowboardisty. Pro veřejnou klientelu nabízíme privátní výuku. Pro mateřské a základní školy pak nabízíme výjezdové i pobytové lyžařské a snowboardové kurzy „Lyžujeme se sluníčkem“. Každoročně se těchto výjezdových kurzů účastní přes 3500 dětí ze 120 škol. Součástí naší lyžařské školy je také půjčovna lyží, snowboardů a skialpového vybavení. Mimo to nabízíme na zapůjčení také sněžnice, bokerly, snowblady, boby a sáně. Dále provozujeme nejmodernější a nejvybavenější dětský lyžařský park na Moravě. Park je vybaven dvěma pojízdnými koberci i pro nejmenší začátečníky, talířkovým vlekem MIKY pro pokročilejší lyžaře, provazový vlek, kolotoč na sněhu Rotondo a spoustu pomůcek, postaviček a podjezdů, které pomáhají a hlavně zpestřují výuku i těch nejmenších dětí. Součástí parku je také Snowtubingová dráha, kterou mohou děti využít během nebo následně po výuce.

3500

DĚTÍ UČÍME LYŽOVAT

120

ŠKOL NA KURZECH

VÍCE NEŽ 40

BEZPEČNÝCH ATRAKCÍ

16500

DĚTÍ NA LETNÍCH AKCÍCH

220

MATEŘSKÝCH, ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL NA VÝLETĚ NA BÍLÉ

LETNÍ AKTIVITY

Přes letní sezónu nabízíme převážně mimoškolní aktivity pro děti mateřských a základních škol. Nabízíme školní výlety, školy v přírodě, adaptační kurzy, pobytové i výjezdové tábory. Dále pak nabízíme speciální pobytové i výjezdové campy jako například Cyklo camp nebo In-line camp. V minulém roce se našich akcí zúčastnilo přes 15000 dětí z více než 200 mateřských, základních a středních škol. Součástí našich letních aktivit je neodmyslitelně také provoz dětského letního a lanového parku na Bílé. Jedná se o jeden z největších zábavných parků pro děti u nás. V parku naleznete spoustu zábavných atrakcí jako například: lanové centrum, tubingovou dráhu, vzduchovou trampolínu, vodní světy, profi trampolíny, šlapací autíčka, lodičky, bungee trampolíny, mini zoo a spousty dalších atrakcí. Provozujeme také půjčovnu, kde nabízíme horská kola, elektrokola, sjezdová kola na single trails, koloběžky a dětská kola. V nabídce máme také průvodce, který nabídne organizované cyklovýlety v Beskydech všech náročností.

BAV SE S NÁMI!

Nabízíme spoustu příležitosti, jak se realizovat! Práci na horách, v mladém kolektivu!

FACEBOOK

23590

TWITTER

INSTAGRAM

NAHORU