KLIKNI, VYBER POZICI A JSI V TÝMU!

Jedná se o jeden z největších zábavných parků pro dětí u nás. V parku naleznete spoustu zábavných atrakcí jako například: lanové centrum, tubingovou dráhu, vzduchovou trampolínu, vodní světy, profi trampolíny, šlapací autíčka, lodičky, bungee trampolíny, mini zoo a spousty dalších atrakcí..

Jsme jedna z největších lyžařských / snowboardových škol v České Republice a největší škola na Moravě. Naše lyžařská škola působí na Bílé v Beskydech již více než 10 let, třetím rokem působíme také ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. Zaměřujeme se na výuku dětí od 3 let. Nabízíme ale také výuku pro pokročilé lyžaře či snowboardisty. Pro veřejnou klientelu nabízíme privátní výuku. Pro mateřské a základní školy pak nabízíme výjezdové i pobytové lyžařské a snowboardové kurzy „Lyžujeme se sluníčkem“. každoročně se těchto výjezdových kurzů účastní přes 3500 dětí ze 120 škol.

Bývalá fara která se nachází hned vedle kostela svatého Bedřicha prošla kompletní rekonstrukcí a nově nabízí nádherné ubytování v apartmánech.

NAHORU